D.Motiejūnas žaidė ne starto penkete

2013 03 31 11:55

Keturiolika rungtynių iš eilės starto penketuose pradėdavęs Donatas Motiejūnas praėjusią naktį užleido vietą Gregui Smithui. Hjustono „Rockets“ (40-33) lietuvis kilo nuo atsarginių suolo ir žaidė vos 9 minutes, tačiau tai nesutrukdė jo ekipai pasiekti pergalę.

„Rockets“ namie, net žaisdami be Jameso Hardeno, 98:81 (28:29, 27:21, 30:13, 13:18) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (49-25).

Prieš mačą buvo paskelbta, kad Motiejūną starto penkete keičia Smithas. Nors sprendimas nebuvo plačiau komentuojamas, manoma, kad pirmiausia taip pasielgta norint sustabdyti „Clippers“ lyderį Blake'ą Griffiną. Smithas yra fiziškai stipresnis už Motiejūną.

Lietuvis aikštėje praleido vos 9 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius ir kartą prasižengė.

Motiejūną starto penkete pakeitęs Smithas per 30 minučių pelnė 9 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Hjustono komandos starto penkete buvo dar vienas pokytis – vietoje čiurną susižeidusio Hardeno mačą nuo pradžių pradėjo Jamesas Andersonas.

Nepaisant netekties, „Rockets“ trečiajame kėlinyje spurtavo 30:13 ir prasidedant ketvirtam kėliniui pirmavo 20 taškų skirtumu. Keturi iš penkių „Clippers“ starto penketo žaidėjų paskutiniame ketvirtyje nė nebepakilo nuo suolo.

„Mes žaidėme baisiai, stengėmės baisiai, buvome nusiteikę baisiai, – po dvikovos kalbėjo „Clippers“ treneris Vinny Del Negro. – Žaidėjai žino, kaip aš jaučiuosi, ir nieko patys nekomentavo.“

„Rockets“: Chandleris Parsonsas, Jeremy Linas ir Francisco Garcia po 15, Omeras Ašikas 13 (12 atk. kam.), Carlosas Delfino 11.

„Clippers“: Chrisas Paulas 19, Jamalas Crawfordas 15, Blake'as Griffinas 12.

Rungtynių vaizdo reportažas:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/WbCVPnHxSMI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>