D.Motiejūno taškų pergalei neužteko

2013 03 30 11:29

Donatas Motiejūnas buvo vienas rezultatyviausių Hjustono „Rockets“ (39-33) ekipoje, kuri išvykoje 94:103 (29:31, 24:30, 16:23, 29:19) pripažino Memfio „Grizzlies“ (48-24) komandos pranašumą.

Per 22 minutes puolėjas pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Varžovus į pergalę vedė 21 tašką pelnęs ir 12 kamuolių atkovojęs Zachas Randolphas: „Tiesiog turėjau žengti į aikštę ir būti savimi. Stengiausi užsiimti patogias pozicijas, pelnyti lengvus taškus ir atkovoti kamuolius.“

Jis po mėnesio pertraukos pasiekė 20 pelnytų taškų ribą. Paskutinį kartą Randolphas 22 taškus įmetė į Dalaso „Mavericks“ krepšį (vasario 28 d.).

„Grizzlies“ kontroliavo žaidimo tempą. Ankstesnėse tarpusavio rungtynėse tai darėme mes. Tai puikiai disciplinuota ir komandinį krepšinį demonstruojanti ekipa. Jai vadovauja puikūs treneriai“, – pripažino „Rockets“ įžaidėjas Jeremy Linas.

„Rockets“: Donatas Motiejūnas 16, Chandleris Parsonsas 16, Carlosas Delfino 15, Jamesas Andersonas 10.

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 21 (12 atk. kam.), Marcas Gasolis 21, Tony Allenas 16, Mike‘as Conley 15 (10 rez. perd.).

Vaizdo reportažas:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/_q7Peo2hT_s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>