D. Rapšys Europos čempionate iškovojo bronzą

2016 05 21 19:20
Danas Rapšys. Reuters/Scanpix nuotrauka

Londone vykstančiame Europos plaukimo čempionate ilgajame (50 m) baseine Lietuvos atstovas Danas Rapšys iškovojo bronzos medalį.

200 metrų plaukimo nugara rungties finale ketvirtuoju takeliu plaukęs lietuvis finišavo per 1:57.22 sek. ir nusileido tik čempionu tapusiam lenkui Radoslawui Kawecki (1:55.98 sek) bei sidabro medalio „savininkui“ Izraelio sportininkui Jakovui Jan Toumarkinui (1:56.97).

50 metrų plaukimo krūtine rungties finale kitas Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis liko ketvirtas. Lietuvis distanciją įveikė per 27.46 sek. Auksą iškovojo britas Adamas Peaty (26.66 sek).

Kiek anksčiau 50 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungties pusfinalyje varžęsis dar vienas mūsų šalies atstovas Simonas Bilis bendroje įskaitoje liko devintas ir į rungties finalą nepateko.