D.Rasimovičiūtė – devyniolikta

2013 11 29 6:00
Diana Rasimovičiūtė Reuters/Scanpix nuotrauka

Pasaulio biatlono taurės varžybų pirmojo etapo 15 km moterų asmeninėse lenktynėse Diana Rasimovičiūtė užėmė 19 vietą - 50:10,2 (3 baudos minutės).

Švedijos mieste Etešunde vykstančiose varžybose antroji Lietuvos sportininkė Natalija Kočergina ketvirtadienį tarp 97 finišavusiųjų (startavo 101 atletė) buvo 96-a – 1.01:04,6 (12 baudos minučių). Nugalėtoja tapo praėjusio sezono lyderė čekė Gabriela Soukalova – 47:56,0 (2 baudos minutės).

Po moterų varžybų vakar vyko ir 20 km vyrų asmeninės lenktynės, kuriose startavo irgi du mūsų krašto atstovai. Tomas Kaukėnas finišavo 78-as (59:11,9, 6 baudos minutės), Karolis Dombrovkis užėmė 90 vietą (1:00,29,0, 3 baudos minutės) tarp 103 dalyvių. Nugalėjo prancūzas Martinas Fourcade (50:10,9, 0 baudos minučių).