D.Rasimovičiūtė Europos čempionate - aštunta

2009 03 02 0:00
D.Rasimovičiūtė 10 km persekiojimo rungtį tarp 29 dalyvių baigė aštunta.
Alfredo Pliadžio nuotrauka

Europos atvirajame biatlono čempionate Rusijoje sekmadienį moterų 10 km persekiojimo rungtį Diana Rasimovičiūtė tarp 29 dalyvių baigė aštunta.

25-erių Lietuvos biatlonininkė šaudykloje suklydo du kartus, o nuotolį nušliuožė per 39 minutes 18,3 sekundės. D.Rasimovičiūtę nuo aukso medalį iškovojusios Slovakijos atstovės Anastasijos Kuzminos (36:03,2; 1 klaida šaudykloje) skyrė daugiau kaip 3 minutės. Sidabras atiteko ukrainietei Vitai Semerenko (37:05,2; 3), o bronza - rusei Janai Romanovai (37:22,7; 3).

Lenktynėse dalyvavo 29 biatlonininkės. Jos startavo pagal šeštadienį vykusių sprinto varžybų rezultatus. Per sprinto (7,5 km) lenktynes Diana tarp 30 dalyvių finišavo šešiolikta. Ji šaudykloje suklydo penkis kartus, o distanciją nušliuožė per 25 minutes 48,9 sekundės. Sprinto rungties medalių komplekto dalybose dalyvavusios sportininkės šaudė be klaidų. Nugalėjo Slovakijos atstovė A.Kuzmina (22:53,1). Ji aplenkė ruses J.Romanovą (23:20,1) ir Anastasiją Kuznecovą (23:33,4).

Per merginų 10 km persekiojimo rungtį Lina Kreivėnaitė (startavo 32), padariusi tris klaidas šaudykloje, tarp 29 biatlonininkių liko keturiolikta (43:35,6). Kitos dvi Lietuvos sportininkės - Aliona Sosunova ir Anastasija Baranovskaja - šioje rungtyje nedalyvavo. Nugalėjo rusė Olga Viluchina (35:30,7; 1). Ji aplenkė tautietę Anastasiją Romanovą (39:10,0; 2) ir prancūzę Marine Bolliet (40:04,2; 1).

Jaunimo vaikinų 12,5 km persekiojimo lenktynėse Mindaugas Kavoliūnas užėmė 28-ąją, o Rokas Suslavičius - 35-ąją vietas.