D.Rasimovičiūtė stringa

2013 02 15 6:00
Prastai šaudžiusi D.Rasimovičiūtė (toliau centre) nuo čempionės atsiliko net 9 minutėmis. /AFP/Scanpix nuotrauka

Pasaulio biatlono čempionato Čekijoje moterų 15 km asmeninėse lenktynėse Lietuvos rinktinės lyderė Diana Rasimovičiūtė finišavo 70-ta.

Aštuonias baudos minutes šaudykloje uždirbusi D.Rasimovičiūtė  net 9 min. 15,7 sek. pralaimėjo titulą šioje rungtyje apgynusiai jau trečiąjį aukso medalį Čekijoje ir septintąjį pasaulio čempionatuose per karjerą iškovojusiai norvegei Torai Berger (44:52,5). Sidabras atiteko vokietei Andreai Henkel, bronza - ukrainietei Valiai Semerenko. Kitos dvi Lietuvos atstovės Marija Kaznačenko ir Karolina Banel šaudykloje suklydo po 9 kartus ir užėmė atitinkamai 103 ir 111 vietas tarp 113 finišavusiųjų.