D.Šakinis laimėjo teniso turnyrą Šiauliuose

2009 03 02 0:00

Šiauliuose pasibaigusio ITF serijos jaunių (iki 18 metų) Aivaro Balžeko atminimo taurės teniso turnyro vaikinų vienetų varžybų nugalėtoju tapo vietos teniso mokyklos auklėtinis Dovydas Šakinis.

Šeštąjį reitingą turėjęs D.Šakinis (207-oji vieta ITF reitinge) šeštadienį finale 6:3, 6:3 įveikė favoritą baltarusį Andrejų Vasilevskį (ITF - 49).

Merginų vienetų varžybų finale pergalę šventė latvė Diana Marcinkevica (ITF-169). Ji 6:0, 3:0 privertė pasiduoti rusę Iloną Kremen (ITF - 578). Ši net nebaigė mačo.

Vaikinų dvejetų turnyre nugalėtojais tapo latviai Arturas Kazijevas ir Mikelis Libietis. Jie finale 7:6 (7:3), 7:5 įveikė baltarusius Jaroslavą Šylą ir Vladimirą Kruką.

Merginų dvejetų turnyrą laimėjo baltarusės Svetlana Piraženka su Viktorija Kiseliova. Merginos finale 6:4, 6:2 nugalėjo latvės D.Marcinkevicos ir baltarusės Volgos Kalodzicos porą.

Turnyro nugalėtojus ir finalų dalyvius sveikino bei prizus įteikė Remigijus Balžekas, Šiaulių miesto meras Genadijus Mikšys, Šiaulių teniso mokyklos direktorius Ramūnas Grušas ir Lietuvos teniso sąjungos (LTS) prezidentas Liutauras Radzevičius.