D.Zubraus klubas arti tikslo

2012 05 25 7:37

Penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo rungtynėse Naujojo Džersio "Devils" klubas su Dainiumi Zubrumi trečiadienį svečiuose 5:3 (3:1,0:1, 2:1) nugalėjo Niujorko "Rangers" ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Pirmąjį serijos mačą Naujojo Džersio komanda išvykoje pralaimėjo 0:3 (0:0, 0:0, 0:3), per antrąsias rungtynes svečiuose iškovojo pergalę 3:2 (1:0, 1:2, 1:0), trečiąjį susitikimą namie "Devils" ekipa pralaimėjo varžovams 0:3 (0:0, 0:0, 0:3), ketvirtojoje dvikovoje iškovojo pergalę 4:1 (2:0, 0:0, 2:1).

Trečiadienio rungtynėse 33-ejų D.Zubrus per 18 su puse minučių nė karto nesmūgiavo į šeimininkų vartus ir antrojo kėlinio pradžioje gavo dvi baudos minutes. Įvarčius nugalėtojams pelnė Stephenas Gionta (02:43), Patrikas Eliašas (04:13), Travisas Zajacas (09:48), Ryanas Carteris (55:36) bei Zachas Parise'as (59:28). Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Brandonas Prustas (15:41), Ryanas Callahanas (20:32) ir Marianas Gaborikas (40:17). Šeštąsias Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos žais šiandien Niujorke.

Reguliariajame sezone Naujojo Džersio ir Niujorko klubai tarpusavyje žaidė šešis kartus ir pasidalijo po tris pergales. "Rangers" ledo ritulininkai Rytų konferencijos finale žaidžia pirmą kartą nuo 1997 metų, "Devils" - pirmą sykį nuo 2003-iųjų (tuomet trečią kartą iškovojo Stenlio taurę). NHL Vakarų konferencijos čempionu tapo ir pirmasis į Stenlio taurės varžybų finalą jau iškopė Los Andželo "Kings" klubas.