D.Zubrui NHL čempionatas jau baigėsi

2008 04 21 0:00
D.Zubrus (dešinėje) per 87 šio sezono rungtynes pelnė 13 įvarčių ir atliko 26 rezultatyvius perdavimus.

Penktadienį per penktąsias NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Naujojo Džersio "Devils" klubas su Dainiumi Zubrumi namie 3:5 (1:3, 2:1, 0:1) nusileido Niujorko "Rangers" ekipai ir, pralaimėjęs seriją iki keturių pergalių 1:4, baigė kovą dėl Stenlio taurės.

Pirmas dvejas ketvirtfinalio rungtynes "Devils" savo arenoje varžovams pralaimėjo 1:4 ir 1:2, o svečiuose pasidalijo po pergalę - trečią susitikimą laimėjo 4:3 (per pratęsimą), o ketvirtą pralaimėjo 3:5.

Per penktadienio rungtynes 19 minučių aikštėje praleidęs lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą ir išvengė baudos minučių. Po tikslaus D.Zubraus perdavimo Brianas Gionta (4:40) išvedė šeimininkus į priekį, tačiau dar iki pirmo kėlinio pabaigos svečiai įmušė tris "sausus" įvarčius - pasižymėjo Michalas Rozsivalas (4:58), Jaromiras Jagras (6:38) ir Scottas Gomezas (18:01).

Antro kėlinio pradžioje Chrisas Drury (25:35) padidino svečių persvarą iki 4:1, tačiau po Bryce'o Salvadoro (29:26) ir Patriko Eliaso (33:50) tikslių smūgių šeimininkai sumažino skirtumą iki

minimumo - 3:4. Tašką padėjo Brandonas Dubinsky (59:00), pasiuntęs ritulį į tuščius vartus.

"Devils" ledo ritulininkai reguliariajame sezone taip pat nusileido "Rangers" komandai, laimėję vos vieną susitikimą iš aštuonių.

"Rangers" Rytų konferencijos pusfinalyje susitiks su Monrealio "Canadiens" ir Bostono "Bruins" ekipų mačo nugalėtoju. Šioje ketvirtfinalio serijoje 3:2 pirmauja "Canadiens".