D.Zubrus padėjo velniams laimėti

2014 03 05 11:37
D.Zubrus (Nr. 8) gerai nusiteikęs po pergalės prieš "Rew Wings". AFP/Scanpix nuotrauka

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono 63-čiose rungtynėse tryliktą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o Naujojo Džersio klubas "Devils" (67 tšk.), kuriame žaidžia lietuvis, iškovojo 27-ą pergalę ir šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo į 11 vietą.

Antradienį "Devils" namie, stebint per 16 tūkst. žiūrovų, 4:3 (1:1, 0:1, 3:1) nugalėjo devintojoje pozicijoje esančius Detroito "Rew Wings" (68 taškai) ledo ritulininkus. Šie patyrė 33-čią nesėkmę 61-ose rungtynėse.

Po D.Zubraus perdavimo dvikovos pabaigoje (59:23) pergalingą įvartį (4:3) pelnė Stephenas Gionta. Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Adamas Henrique'as (0:27), Marekas Židlicky'is (40:41) ir Travisas Zajacas (46:30). Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Johanas Franzenas (11:26), Brendanas Smithas (27:03) bei Toddas Bertuzzi (49:43).

Per 15 minučių lietuvis dukart smūgiavo į svečių vartus ir išvengė baudos minučių. Be 13 rezultatyvių perdavimų, 35-erių puolėjas D.Zubrus šį sezoną per 63 rungtynes įmušė 10 įvarčių ir “uždirbo” 34 baudos minutes.

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai: Bostono "Bruins" - Floridos "Panthers" 4:1; Kolambuso "Blue Jackets" - Dalaso "Stars" 4:2; Čikagos "Blackhawks" - Kolorado "Avalanche" 2:4; Sent Luiso "Blues" - Tampos "Lighting" 4:2; Nešvilio "Predators" - Pitsbergo "Penguins" 1:3; Vinipego "Jets" - Niujorko "Islanders" 2:3 (po pratęsimo); Finikso "Coyotes" - Vankuverio "Canucks" 1:0; Edmontono "Oilers" - Otavos "Senators" 3:2; San Chosė "Sharks" - Karolinos "Hurricanes" 2:3 (po pratęsimo).