LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

D.Zubrus padėjo velniams laimėti

D.Zubrus (Nr. 8) gerai nusiteikęs po pergalės prieš "Rew Wings".
D.Zubrus (Nr. 8) gerai nusiteikęs po pergalės prieš "Rew Wings". AFP/Scanpix nuotrauka

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono 63-čiose rungtynėse tryliktą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o Naujojo Džersio klubas 'Devils' (67 tšk.), kuriame žaidžia lietuvis, iškovojo 27-ą pergalę ir šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo į 11 vietą.

Antradienį "Devils" namie, stebint per 16 tūkst. žiūrovų, 4:3 (1:1, 0:1, 3:1) nugalėjo devintojoje pozicijoje esančius Detroito "Rew Wings" (68 taškai) ledo ritulininkus. Šie patyrė 33-čią nesėkmę 61-ose rungtynėse.

Po D.Zubraus perdavimo dvikovos pabaigoje (59:23) pergalingą įvartį (4:3) pelnė Stephenas Gionta. Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Adamas Henrique'as (0:27), Marekas Židlicky'is (40:41) ir Travisas Zajacas (46:30). Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Johanas Franzenas (11:26), Brendanas Smithas (27:03) bei Toddas Bertuzzi (49:43).

Per 15 minučių lietuvis dukart smūgiavo į svečių vartus ir išvengė baudos minučių. Be 13 rezultatyvių perdavimų, 35-erių puolėjas D.Zubrus šį sezoną per 63 rungtynes įmušė 10 įvarčių ir “uždirbo” 34 baudos minutes.

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai: Bostono "Bruins" - Floridos "Panthers" 4:1; Kolambuso "Blue Jackets" - Dalaso "Stars" 4:2; Čikagos "Blackhawks" - Kolorado "Avalanche" 2:4; Sent Luiso "Blues" - Tampos "Lighting" 4:2; Nešvilio "Predators" - Pitsbergo "Penguins" 1:3; Vinipego "Jets" - Niujorko "Islanders" 2:3 (po pratęsimo); Finikso "Coyotes" - Vankuverio "Canucks" 1:0; Edmontono "Oilers" - Otavos "Senators" 3:2; San Chosė "Sharks" - Karolinos "Hurricanes" 2:3 (po pratęsimo).