LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Danas Rapšys Europoje – ketvirtas

2015 12 02 17:59
Šių metų Europos pirmenybėse Danas Rapšys pasirodė geriau, nei prieš dvejus metus. Varžybų stop kadras

Trečiadienį Izraelyje prasidėjusiame Europos plaukimo čempionato 25 m ilgio baseine Danas Rapšys per plauką liko nuo medalio.

Vakare surengtame 200 m plaukimo nugara finale dvidešimtmetis lietuvos plaukikas nuotolį įveikė per 1 minutę 51,03 sekundės ir, pagerinęs Lietuvos rekordą, užėmė 4 vietą. Europos čempionu tapo 24-erių lenkas Radoslawas Kaweckis (1:48,33), sidabras atiteko 23 metų šeimininkų atstovui Yakovui Toumarkinui (1:49,84), bronza – devyniolikmečiui italui Simonei Sabbioni (1:50,75).

Ryte vykusiose atrankos varžybose Danas nuotolį nuplaukė per 1 minutę 52,84 sekundės ir tarp 37 atletų buvo septintas.

Prieš dvejus metus Danijoje vykusiame žemyno čempionate (25 m baseine) D. Rapšys šioje rungtyje buvo penktas.