Dar viena "Kings" pergalė NHL Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje

2013 05 09 14:26
"Kings" (balta apranga) įveikė Sent Luiso "Blues". Reuters/Scanpix nuotrauka

Trečią pergalę Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo šio prizo savininkas Los Andželo klubas "Kings".

Trečiadienį ši komanda svečiuose po pratęsimo 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) nugalėjo Sent Luiso ekipą "Blues" ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Jeffas Carteris (20:14 ir 30:54), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Viačeslavas Vojnovas (68:00). Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Alexanderis Steenas (26:46) ir Alexas Pietrangelo (59:15).

Serijos šeštosios rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Los Andžele. Kitų trečiadienio NHL Stenlio taurės atkrintamųjų ketvirtfinalio varžybų rezultatai. Vakarų konferencija: Anahaimo "Ducks" - Detroito "Red Wings" 3:2 (po pratęsimo), serija 3:2. Rytų konferencija: Toronto "Maple Leafs" - Bostono "Bruins" 3:4 (po pratęsimo), serija 1:3; Niujorko "Rangers" - Vašingtono "Capitals" 4:3, serija 2:2.