Daugkartiniai čempionai

2013 03 13 7:33
sisuskiers.com nuotrauka

Latvijoje surengto Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis (OSS) čempionato nugalėtojais vidutinėje trasoje tapo Ramunė Arlauskienė ir Nerijus Šulčys.

Varžybų vieta pasirinkta taupumo sumetimais - Lietuvos pirmenybės vyko kartu su Latvijos orientavimosi sporto slidėmis čempionatu. Varžybose dalyvavo 374 sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Moterų elito grupės sportininkėms vidutinėje trasoje reikėjo įveikti 6,6 km su 19 kontrolinių punktų (KP). Nugalėtoja tapo Ignalinos orientavimosi sporto klubo "Būdakalnis" atstovė daugkartinė šalies čempionė R.Arlauskienė (45:33). Nuo jos 1:18 atsiliko sidabrą iškovojusi Gabrielė Keinaitė iš Vilniaus komandos "Sietynas SM-Sakas". Bronza atiteko šiaulietei Vestai Ambrazaitei (48:14).

Vyrų elito grupės sportininkams reikėjo įveikti 7,6 km su 24 KP. Greičiausias buvo daugkartinis Lietuvos čempionas N.Šulčys iš Vilniaus "Perkūno" klubo - 42:29. Antrąją ir trečiąją vietas iškovojo OK "Telšiai" sportininkai - Vitalijus Petrulis (45:25) ir Regimantas Kavaliauskas (45:35).

Vyrų estafetėje greičiausiai trasą įveikė OK "Perkūnas" komanda - Vilius Stankevičius, Daumantas Petrovas ir N.Šulčys. Moterų estafetės nugalėtojomis tapo OK "Sakas" sportininkės - Vesta Ambrazaitė,