Daviso taurė - šveicarų rankose

2014 11 23 20:12
SIPA/Scanpix nuotrauka

2014 metų Daviso taurės turnyrą pirmą kartą šalies istorijoje laimėjo Šveicarijos rinktinė. Prancūzijos Lilio mieste vykusiame neoficialaus komandinio vyrų teniso pasaulio čempionato elito grupės turnyro finaliniame mače Šveicarijos tenisininkai 3:1 nugalėjo Prancūzijos komandą.

Lemiamą pergalę šveicarams pelnė rinktinės lyderis Rogeris Federeris, kuris trijų setų kovoje 6:4, 6:2, 6:2 nugalėjo Richardą Gasquet'ą.

Pergale mačą penktadienį pradėjo Šveicarijos atstovas Stanas Wawrinka, 6:1, 3:6, 6:3, 6:2 įveikęs Jo-Wilfriedą Tsongą. Antroje dvikovoje nustebino šeimininkų komandos tenisininkas Gaelis Monfilsas, 6:1, 6:4, 6:3 nugalėjęs varžovų lyderį Rogerį Federerį ir atstatęs pusiausvyrą.

Antrą tašką šveicarams iškovojo R. Federerio ir S. Wawrinkos duetas, šeštadienį po 2 valandas ir 12 minučių trukusios kovos 6:3, 7:5, 6:4 įveikęs prancūzus Julieną Benneteau ir Richardą Gasquet'ą.