LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS

Debiutantė savo startu liko nusivylusi

2017 03 03 12:52
Tarp 30 sportininkių Eva Misiūnaitė liko 26-ta.
Tarp 30 sportininkių Eva Misiūnaitė liko 26-ta.  Lietuvos lengvosios atletikos federacijos nuotrauka

Penktadienį į Belgrado „Kombank“ areną, kurioje rungtyniauja dvi garsios Serbijos krepšinio ekipos – „Partizan“ bei „Crvena Zvezda“ – gužėjo ne krepšinio aistruoliai. 20 tūkst. žiūrovų talpinančioje arenoje prasidėjo Europos lengvosios atletikos uždarųjų patalpų čempionatas, kuriame dalyvauja ir penki Lietuvos sportininkai.

Jau pirmą varžybų dieną pasirodymą pradės keturi. Pirmoji iš lietuvių startavo Europos uždarųjų patalpų pirmenybėse debiutavusi bėgikė Eva Misiūnaitė. Tik prieš porą savaičių normatyvą įvykdžiusi lengvaatletė 400 m bėgimo atrankoje užėmė 26 vietą – 54,95 sek.

„Viskas atrodė labai gerai, labai jaudinausi. Maniau, kad pirmas startas toks ir turi būti, ypač tokio lygio varžybose. Kai pradėjau bėgti, atrodė, jog esu pilna jėgų, bet po pirmo rato teko truputį stabtelėti, nes pradėjau minti ant varžovių kojų. O po to gavosi kaip gavosi…“, – nusivylusi pasirodymu liko tokio rango varžybų debiutantė E. Misiūnaitė.