Didieji prizai iškeliavo į Vilnių ir Klaipėdą

2010 02 08 0:00
Didįjį prizą iškovojusios Klaipėdos vyrų komandos "Žemaitijos Dragūnas" padėka treneriui A.Juškėnui.

49-ą kartą surengtų LRT Didžiosios rankinio taurės varžybų laureatėmis tapo Klaipėdos vyrų komanda "Žemaitijos Dragūnas" ir Vilniaus VPU "Eglės-Šviesos" rankininkės.

Utenoje surengtose finalinėse turnyro rungtynėse šeštadienį Klaipėdos "Žemaitijos Dragūnas" 33:29 (18:11) nugalėjo praėjusio sezono šio prizo savininkus, šalies čempionato lyderius Kauno "Lūšies" rankininkus. Šią taurę 1990 metais buvo iškovojusi tuometė Klaipėdos ekipa "Maistas", kuriai atstovavo šeštadienį pergalę šventusio "Žemaitijos Dragūno" treneris Artūras Juškėnas.

Naudingiausiu susitikimo žaidėju pripažintas klaipėdiečių vartininkas Rolandas Uoslys. Po 7 įvarčius nugalėtojams pelnė Remigijus Vaičikauskas ir Mindaugas Sukackas, po 5 - Dainius Matutis bei Darius Jasinskas, 4 - Gražvydas Juška, 3 - Arvydas Bučius, 2 - Karolis Stropus.

Kauniečių gretose sėkmingiausiai žaidė Vaidas Drevinskas (8 įv.), Saulius Katkevičius, Gintaras Cibulskis (po 5), Ernestas Vaičys (3).

Moterų finalą šeštadienį laimėjo ir LRT taurę iškovojo Laimos Kavaliauskienės vadovaujamos Vilniaus VPU "Eglės-Šviesos" rankininkės. Jos 35:32 (19:16) nugalėjo amžiną savo varžovę šalies vicečempionę Vilniaus komandą "Eastcon AG-Vilniaus kolegija". 15 įvarčių nugalėtojoms pelnė Daiva Aleksandravičiūtė, 11 - Živilė Jurgutytė, 4 - Viktorija Gedroit, 3 - naudingiausia finalo žaidėja pripažinta Laima Pavydytė, po 1 - Julija Šalengaitė bei Raminta Gaidytė.

Varžovių gretose išsiskyrė Auksė Vyšniauskaitė (15 įv.), Jūratė Žemaitytė (8), Žydrūnė Skenderytė (3), Erika Verbovik bei Vilija Krisiūnaitė (po 2).