Didžioji M.Griškonio pergalė

2009 09 21 0:00
Olimpinėje distancijoje M.Griškonis buvo nepralenkiamas.

Baltarusijoje organizuotame Europos irklavimo čempionate 23-ejų vilnietis Mindaugas Griškonis iškovojo aukso medalį.

2000 m distanciją finale lietuvis įveikė per 7:03,05 sek. ir už sidabrą iškovojusį Graikijos sportininką Ioannisą Christou buvo greitesnis 3,56 sek. Bronziniu prizininku tapo kroatas Marijus Vekičius, nuo nugalėtojo atsilikęs 5,59 sek.

Kartu su prizininkais finale dar plaukė Bulgarijos, Prancūzijos ir Slovakijos atstovai.

Moterų vienviečių B finale (dėl 7-12 vietų) Donata Vištartaitė buvo greičiausia (7:48,62) ir užėmė septintąją vietą.

Vyrų dviviečių be vairininko B finale Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas užėmė antrąją vietą (6:49,07) ir galutinėje įskaitoje buvo aštunti. Tokią pat vietą porinių dviviečių varžybose užėmė Lina Šaltytė ir Gabrielė Albertavičiūtė - 7:13,30.