Didžiojo vyrų tinklinio finalo dvikovoje Šiaulių "Elga-Master Idea-SM Tauras" nugalėjo Kelmės "Antivį-Etovį"

2014 04 05 21:17
Renato Dūdos nuotrauka

Pirmosiose didžiojo Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finalo rungtynėse Šiaulių "Elga-Master Idea-SM Tauras" nugalėjo Kelmės "Antivį-Etovį" 3:2 (23:25, 25:17, 17:25, 25:21, 15:8).

Kelmės komandai rungtynių pradžia klostėsi neįtikėtinai nesėkmingai - per apšilimą traumą gavo pagrindinis jungiantysis, naudingiausias praėjusių metų finalų žaidėjas Mantvydas Šuklys. Pirmosiomis rungtynių minutėmis iš rikiuotės iškrito ir komandos kapitonas Donatas Parnarauskas.

Nepaisant tokių nuostolių, kelmiškiai įrodė, kad ne veltui yra vadinami kovingiausia Lietuvos komanda ir laimėjo pirmąjį setą 25:23. Jau beveik tapo tradicija, kad Šiaulių ir Kelmės komandų susitikimai trunka 5 setus, ne išimtis buvo ir finalas. Lemiamą penktąjį setą tvarkingiau sužaidę šiauliečiai jį laimėjo 15:8.

Į finalą praėjusių metų čempionato nugalėtojai "Antivis-Etovis" pateko pusfinalyje 3:0 įveikę daugkartinius Lietuvos čempionus Vilniaus "Flamingo Volley-SM Tauras" komandą. Šiaulių "Elga-Master Idea-SM Dubysa" pusfinalyje 3:0 nugalėjo B lygos laimėtojus Marijampolės "ŽSM-Statybos ritmas".