Dramatiškos rungtynės Naujajame Džersyje

2014 01 08 14:16
Namie žaistos rungtynės su "Flyers" D.Zubrui paliko nuosėdų.  AFP/Scanpix nuotrauka

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Naujojo Džersio klubas "Devils" (43 tšk.) su Dainiumi Zubrumi patyrė dvidešimt septintą nesėkmę 44-ose rungtynėse.

Tai buvo trečia iš eilės šios komandos nesėkmė. "Devils" antradienį namie po pratęsimo 2:3 (1:0, 0:0, 1:2, 0:1) neatsilaikė prieš Filadelfijos "Flyers" (48 tšk.) ledo ritulininkams. Šie po pergalės Rytų konferencijoje pakilo į penktąją poziciją. Šios dramos liudininkais arenoje tapo 14,5 tūkst. žiūrovų. "Devils" dabar 16 ekipų Rytų konferencijoje užima dvyliktąją vietą.

Vakar per 20 žaidimo minučių D.Zubrus du kartus smūgiavo į varžovų vartus, jis išvengė baudos minučių. Tiesa, kai "Flyers" žaidėjas Braydenas Schennas jėga bandė prasiveržti pro D.Zubrų, šis krisdamas netyčia sužeidė varžovą į pilvą pačiūžos ašmenimis. B.Schennui skubiai buvo suteikta medikų pagalba. Laimė, sportininkas rimtai nenukentėjo.

Per 44 šio sezono mačus 35-erių lietuvis iš viso į varžovų vartus įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir "uždirbo" 26 baudos minutes.

Po įvartį šeimininkams antradienį pelnė Adamas Henrique (0:57) ir Michaelas Ryderis (59:30). Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Claude'as Giroux (45:18), Scottas Hartnellas (49:49) ir B.Schennas (61:50).

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai: Vankuverio "Canucks" - Pitsbergo "Penguins" 4:5 (po baudinių); Anahaimo "Ducks" - Bostono "Bruins" 5:2; Los Andželo "Kings" - Minesotos "Wild" 1:2 (po baudinių); Toronto "Maple Leafs" - Niujorko "Islanders" 3:5; Vinipego "Jets" - Tampos "Lightning" 4:2; Nešvilio "Predators" - San Chose "Sharks" 3:2; Edmontono "Oilers" - Sent Lujiso "Blues" 2:5; Finikso "Coyotes" - Kalgario "Flames" 6:0.