LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS

Du klubai prasibrovė į antrą Europos lygos etapą

2017 07 06 21:26
Trakai-Škotija.
Trakai-Škotija. Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Valstybės dieną du Lietuvos futbolo klubai savo gerbėjams suteikė papildomo džiaugsmo: Marijampolės „Sūduva“ bei „Trakai“ sugebėjo prasibrauti į antrąjį Europos lygos varžybų etapą.

„Sūduva“ po nulinių lygiųjų svečiuose su Baltarusijos pirmenybių lyderiais Salihorsko „Šachtior“ namie varžovus įveikė rezultatu 2:1.

Rungtynių pabaigoje, rezultatui esant 1:1, sūduviečiai atkakliai spaudė savo oponentus, kurie nuo pirmo kėlinio pabaigos žaidė mažumoje. Paskutinę minutę marijampoliečiai pasiekė savo. Po kampinio Algis Jankauskas galva pelnė įvartį, išplėšusį dramatišką pergalę 2:1.

Tolyn žengė ir „Trakų“ klubas, antrą kartą per savaitę įveikęs Škotijos klubą „St Johnstone“. Po triumfo svečiuose 2:1, Vilniuje trakiškiai nugalėjo varžovus 1:0. Pergalingo įvarčio autorius – legionierius iš Rusijos Maksimas Maksimovas (88 min.).

Nepasisekė Klaipėdos „Atlantui“, kuris dar kartą turėjo pripažinti Almatos „Kairat“ ekipos pranašumą. Po beviltiškos nesėkmės svečiuose 0:6, namie klaipėdiečiai pralaimėjo 1:2.

Antrame varžybų etape „Trakai“ kovos su švedų „Norrkoping“, o „Sūduva“ – su šiaurės airių „Crusaders“ arba latvių „Liepaja“ ekipomis. Rungtynės bus žaidžiamos liepos 13–20 dienomis.