Duetas tenkinosi bronza

2012 08 20 7:45

Šių metų pasaulio jaunimo (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio čempionės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Senojo žemyno jaunimo (iki 20 metų) pirmenybėse Austrijoje iškovojo bronzos medalius.

Sekmadienį per rungtynes dėl trečiosios vietos tryliktos (13) pagal reitingą lietuvės per 44 minutes 2:1 (21:16, 15:21, 15:12) nugalėjo antras pagal skirstymą (2) tinklininkes iš Rusijos - Kseniją Dabižą ir Anną Gorbunovą. Varžoves iš Rusijos šiose pirmenybėse I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė nugalėjo antrą kartą: ketvirtfinalyje rusės įveiktos po 36 minučių kovos - 2:0 (21:16, 23:21).

Europos jaunimo paplūdimo čempionate Austrijoje dalyvavo 24 pajėgiausios poros. Ieva ir Monika per tris dienas sužaidė aštuonis mačus ir iškovojo septynias pergales. Praėjusiais metais Vilniuje surengtame Europos jaunių (iki 18 metų) čempionate I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė tapo stipriausiomis Senajame žemyne.