Dvi italo pergalės

2013 07 23 6:00
Italas Fabio Fognini per dvi savaites Vokietijoje laimėjo du ATP serijos turnyrus. Reuters/Scanpix nuotrauka

Vokietijos mieste Hamburge pasibaigusio ATP serijos vyrų teniso turnyro “German Tennis Championships” nugalėtoju tapo 26-erių italas Fabio Fognini (ATP-19).

Jis finale 4:6, 7:6 (10:8), 6:2 įveikė argentinietį Federico Delbonį (ATP-65). Tai buvo antras iš eilės šį sezoną ir per visą karjerą laimėtas Italijos tenisininko turnyras. Su pagrindiniu prizu F.Fognini atiteko ir 251 200 eurų čekis bei 500 ATP taškų. 22-ejų F.Delboniui atiteko 114 510 eurų bei 300 ATP taškų. Prieš savaitę F.Fognini laimėjo turnyrą kitame Vokietijos mieste – Štutgarte. Ten finale jis triumfavo prieš varžybų šeimininką 29-erių Philippą Kohlschreiberį (23) – 5:7, 6:4, 6:4.