Dviratininkė Daiva Tušlaitė lenktynėse Vokietijoje – devinta

2016 06 12 11:08

Vokietijoje trečią kartą vykstančių moterų dviračių lenktynių „Auensteiner – Radsporttage“ (2.2 kategforija) pirmajame etape šeštadienį Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms besirengianti Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa – Bianchi – Giusfredi“) užėmė devintą vietą.

Pergalę iškovojo 2014 metų šių lenktynių nugalėtoja ir pasaulio čempionato pavienio starto lenktynių čempionė bei grupinių lenktynių vicečempionė vokietė Lisa Brennauer („Canyon – SRAM“). Ji 88 km nuvažiavo per 2 val. 18 min. 38 sek. Antra finišavo nugalėtojos titulą ginanti PAR dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo – Bigla“), o trečia – 2011 metų pasaulio taurės laimėtoja olandė Annemiek van Vleuten („Orica – AIS“). 4–48 vietas užėmusios dviratininkės, tarp jų ir D.Tušlaitė, nuo nugalėtojos atsiliko 29 sek.