"Ekranas" bandys pratęsti pergalių seriją

2009 01 21 0:00

Per Maskvoje vykstantį NVS ir Baltijos šalių futbolo čempionų Sandraugos taurės turnyrą Lietuvai atstovaujantis Panevėžio "Ekranas" per varžovų galvas lipa be nuostolių.

Vakar per paskutines B grupės rungtynes "Ekranas" 3:1 sutriuškino Turkmėnijos čempionus "Ašchabad" futbolininkus ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Puikią gynybą demonstruojantys Lietuvos čempionai per visas trejas rungtynes praleido tik vieną įvartį.

Per mačą su turkmėnais panevėžiečiams pirmame kėlinyje dažnai teko atremti varžovų atakas, tačiau po pertraukos jie įrodė savo pranašumą įmušdami tris įvarčius. 48 minutę tolimu smūgiu pasižymėjo legionierius iš Moldovos Sergejus Pogrebanas. Įgiję pranašumą lietuviai atakavo toliau ir 73 bei 83 minutėmis įvarčius įmušė Valdas Trakys, o varžovai rezultatą sušvelnino tik paskutinę minutę.

Per kitas B grupės rungtynes Baltarusijos klubas Minsko "MTZ-Ripo" 2:1 palaužė Rusijos jaunimo (U-21) rinktinę.

Su kuo "Ekranui" šiandien teks kovoti ketvirtfinalyje, turėjo paaiškėti po A grupės rungtynių, vykusių vakar vėlų vakarą. Potencialūs panevėžiečių varžovai - "Aktobe" (Kazachstanas), Taškento "Pachtakor" (Uzbekistanas) arba Kazanės "Rubin" (Rusija) klubai.

Vietas kitame varžybų etape taip pat užsitikrino Tiraspolio "Šerif" (Moldova), Tursun Zadės "Regar Tadaz" (Tadžikija), Baku "Inter" (Azerbaidžanas) ir "Ventspils" (Latvija) ekipos.