"Ekranas" varžovams neleidžia priartėti

2008 10 20 0:00
Per "Žalgirio" ir "Šiaulių" susitikimą lietingu oru žiūrovai išvydo ir "įvarčių" lietų.
Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"

Lietuvos futbolo A lygos lyderis Panevėžio "Ekranas", kovodamas dėl čempiono titulo, varžovams nepalieka vilčių. Vakar per XXIV turo rungtynės panevėžiečiai svečiuose 3:0 nugalėjo autsaiderę "Šilutę".

Per 22 rungtynes surinkę 50 taškų, panevėžiečiai ir toliau užtikrintai pirmauja čempionate.

28 minutę po baudos smūgio kamuolį galva į vartus pasiuntė gynėjas D.Gleveckas. 40 minutę V.Kavaliauskas puikiu smūgiu iš toli į vartų "devyniukę" rezultatą padvigubino, o tašką svečiai padėjo 82 minutę, kai panevėžiečių žaidėją D.Galkevičių baudos aikštelėje šiukščiai sustabdė P.Kovačevas. Skirtą 11 metrų baudinį tiksliu smūgiu realizavo D.Bička.

Ir toliau nuo "Ekrano" neatsilieka "FBK Kaunas". Kauniečiai namie 2:0 įveikė Klaipėdos "Atlantą". Abu įvarčius nugalėtojams įmušė brazilas R.Ledesma (14 ir 61 min.). Kauno futbolininkai turi 45 taškus, tačiau už panevėžiečius yra žaidę rungtynėmis mažiau.

Dėl trečiosios vietos kovojančios Marijampolėje "Sūduva" ir Vilniaus "Vėtra" vakar rungtynes baigė lygiosiomis 0:0, tad ir toliau ekipas skiria 3 taškai: "Sūduvos" sąskaitoje 42, "Vėtros" - 39 taškai.

Penktojoje vietoje bandantys įsitvirtinti Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai vakar namie 2:4 pralaimėjo "Šiauliams". Dėl tėvo mirties "Žalgiriui" vakar negalėjo padėti broliai Igoris ir Artūras Steško. Vilniaus komandoje pasižymėjo E.Mastianica (12 min.) ir A.Vaskela (71). Prieš šiauliečių pergalės įvarčiais prisidėjo R.Urbelis (52), V.Šilėnas (68 ir 74) bei A.Romašovas (82).

Po šios pergalės "Šiauliai" surinko 23 taškus ir iš septintosios vietos pakilo į šeštąją. "Žalgirio" sąskaitoje - 25 taškai.