Europos greitųjų šaškių vicečempionės

2013 04 10 6:00
Pagrindinėje programoje Lietuvos moterų rinktinė buvo ketvirta, vyrai - penkti. / Wikimedia Commons nuotrauka

Estijos sostinėje pasibaigusiame VIII vyrų ir II moterų Europos komandiniame tarptautinių šaškių čempionate Lietuvos moterų rinktinė iškovojo sidabrą greitųjų šaškių rungtyje.

Pirmą kartą vykusiose greitųjų šaškių varžybose Lietuvos moterų komanda, kurią sudarė tarptautinės meistrės Laima Adlytė ir Romualda Šidlauskienė, surinko 9 taškus iš 16 galimų ir į priekį praleido tik Ukrainos rinktinę. Bronzos medaliai atiteko Rusijos ekipai (8 taškai).

Antrąsyk vykusiame vyrų greitųjų šaškių čempionate Lietuvos komanda - tarptautiniai didmeistriai Aleksejus Domčevas bei Edvardas Bužinskis ir tarptautinis meistras Egidijus Petryla - su 11 taškų iš 24 galimų liko ketvirta. Čempionų titulą iškovojo Latvijos (17 tšk.) šaškininkai, aplenkę prizininkėmis tapusias Ukrainos (16 tšk.) ir Rusijos (13 tšk.) ekipas.

Pagrindinėje programoje Lietuvos moterų rinktinė buvo ketvirta, vyrai - penkti. Žaibo rungtyje abi Lietuvos ekipos užėmė ketvirtąsias vietas.