TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Europos irklavimo čempionato finale plauks Maščinskas, Ritter ir Griškonis

2014 05 31 19:17
lif.lt nuotrauka

Šeštadienį Europos irklavimo čempionate Belgrade (Serbija) dar dvi Lietuvos įgulos pateko į sekmadienį vyksiančius savo rungčių A finalus.

Vienvietininkas Mindaugas Griškonis buvo nepralenkiamas pusfinalio antrajame plaukime (6 min. 55,10 sek.). Antras čia atplaukė Londono olimpiados bronzos medalio laimėtojas britas Alanas Campbellas (6:58,34), trečias – pasaulio jaunimo čempionas belgas Hannesas Obreno.

Kartu su šiais trimis sportininkais į finalą iš antrojo plaukimo pateko Baltarusijos atstovas Stanislau Ščarbačenia (6:57,46), pernai pasaulio čempionate bronzą laimėjęs vokietis Marcelis Hackeris (6:53,72) ir pasaulio čempionas čekas Ondrejus Synekas (6:52,75).

Europos vicečempionai Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas (6:16,41) pusfinalio pirmajame plaukime į priekį praleido tik pasaulio čempionus norvegus Nilsą Jakobą Hoffą ir Kjetilą Borchą (6:15,63). Treti liko britai Johnas Collinsas ir Jonathanas Waltonas (6:17,27).

Kartu su pastarosiomis įgulomis į finalą antrajame plaukime prasimušė Azerbaidžano pora Aleksandaras Aleksadnrovas ir Borisas Yotovas (6:21, 73), olandai Thijsas van Luijkas ir Dikras Uittenbogaardas (6:17,66) bei vokiečiai Hansas Gruhne ir Stehanas Kruegeris (6:17,22).

Vyrų keturvietei įgulai su Andriumi ir Vytautu Lapatiuku, Dominyku Jančioniu ir Aurimu Adomavičiumi iki finalo pritrūko 0,43 sekundės. Pirmajame paguodos plaukime vaikinai užėmė trečiąją vietą, o į finalą pateko dvi įgulos.

Vienvietininkė Lina Šaltytė taip pat neprasimušė į A finalą, pusfinalio pirmajame plaukime likusi penktoje vietoje.

Tiek keturvietės įgula, tiek L. Šaltytė sekmadienį varžysis B finale dėl 7-12 vietų.

Sekmadienio finalų tvarkaraštis:

M4x Andrius Lapatiukas, Vytautas Lapatiukas, Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, B finalas dėl 7-12 vietų, 11:34 val.

W1x Lina Šaltytė, B finalas dėl 7-12 vietų, 12:10 val.

M2x Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas, A finalas dėl 1-6 vietų, 13:18 val.

W2x Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė, A finalas dėl 1-6 vietų, 15:18 val.

M1x Mindaugas Griškonis, A finalas dėl 1-6 vietų, 16:03 val.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"