Europos plaukimo čempionato finalai - be lietuvių

2012 11 25 16:25
Giedrius Titenis /Reuters/Scanpix nuotr.

Prancūzijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate (25 m ilgio baseine), sekmadienį nė vienam iš trijų Lietuvos atstovų nepavyko iškopti į vyrų 200 m rungties krūtine finalą bei pratęsti kovą dėl medalių.

Anot portalo Delfi.lt, sėmingiausiai iš Lietuvos sportininkų kvalifikacinėse varžybose pasirodęs Igoris Kozlovskis (2 min. 10,09 sek.) užėmė septynioliktą vietą, Giedrius Titenis (2:10,64 - geriausias sezono pasiekimas) finišavo devynioliktas, o Marius Mikalauskas (2:13,92 - asmeninis rekordas) tarp 35 dalyvių tenkinosi 28-ąja pozicija.

G. Titeniui šioje rungtyje priklausantis Lietuvos rekordas - 2 minutės 07,65 sekundės.

Moterų 200 m laisvu stiliumi varžybose Jūratė Ščerbinskaitė bendroje įskaitoje užmėmė 20-ąją vietą tarp 37 dalyvių ir į pusfinalį nepateko. Lietuvė sekmadienį distanciją įveikė per 1 min. 59,98 sek.

Vyrų 200 m laisvu stiliumi rungtyje Danas Rapšys tarp 57 startavusių plaukikų liko 37-as. Lietuvis kvalifikacinėse varžybose distanciją įveikė per 1 min. 49,03 sek.