"Ferarri" triumfas

2010 03 15 0:00

Per pirmas šio sezono "Formulės-1" lenktynes greičiausi buvo "Ferrari" komandos lenktynininkai.

Pirmąjį 2010 metų "Formulės-1" čempionato etapą Bahreino trasoje sekmadienį laimėjo "Ferrari" pilotas ispanas Fernando Alonso. Jis 16 sekundžių aplenkė komandos draugą brazilą Felipę Massą. Pagal naują taškų skyrimo sistemą, nugalėtojui atiteko 25 taškai, F.Massai - 18.

Trečias finišą pasiekė "McLaren" atstovas Lewisas Hamiltonas (+23,1 sek.), savo sąskaiton įsirašęs 15 taškų.

Kvalifikaciją šeštadienį laimėjęs "Red Bull" pilotas vokietis Sebastianas Vettelis sekmadienį startavo sėkmingai, tačiau didžiąją lenktynių dalį pirmavęs šios pozicijos neišsaugojo ir finišo juostą kirto ketvirtas.

Po trejų metų pertraukos į didįjį sportą grįžęs legendinis Michaelis Schumacheris lenktynes pradėjo iš septintosios vietos, o 49 Bahreino "Sakhir" trasos ratus septyniskart pasaulio čempionas įveikė šeštas. Septintąją vietą užėmė 2009 metų "Formulės-1" čempionas Jensonas Buttonas iš "McLaren".

Antrosios šio sezono lenktynės vyks kovo 28 dieną Australijoje.