FIBA Europos taurė: Šiauliečiams pristigo jėgų

2007 01 18 0:00

"Šiaulių" krepšininkai patyrė antrą nesėkmę per FIBA Europos taurės antrojo etapo I grupės rungtynes. Šiauliečiai namie po atkaklios kovos turėjo pripažinti Madrido "Adecco Estudiantes" ekipos iš Ispanijos pranašumą (72:81).

Įpusėjus trečiajam rungtynių ketvirčiui aikštės šeimininkai po Andriaus Mažučio tritaškio pirmavo 9 taškų skirtumu (57:48), tačiau per likusias keturias kėlinio minutes nepelnė nė taško. Ispanai per šį laiką pelnė net keturis tritaškius ir išsiveržė į priekį (61:57).

Ketvirtą kėlinį "Šiaulių" ekipos žaidėjams jau trūko jėgų, o tuo pasinaudoję svečiai iš Ispanijos dar labiau padidino savo pranašumą ir šventė pergalę.

"Viena nesėkmės priežasčių - nuovargis, - po rungtynių tvirtino "Šiaulių" vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys. - Vyrams priekaištų neturiu - jie kovėsi iš visų jėgų." Aikštės šeimininkams tai buvo jau ketvirtos rungtynės per pastarąsias 8 dienas.

"Šiaulių" strategas pripažino, kad jo auklėtinius iš vėžių išmušė itin aktyvi varžovų gynyba, o šiauliečių klaidos leido "Adecco Estudiantes" krepšininkams taikliai atakuoti iš toli: "Svečiai nuolat gynėsi ties pražangos riba, tačiau jie turėjo ilgą panašaus pajėgumo atsarginių žaidėjų suolelį."

I grupė

ŠIAULIAI - ADECCO ESTUDIANTES 72:81 (29:23, 12:16, 16:21, 15:21). Šiauliai: Klimavičius 19 (13 atk. k.), Masiulis 16 (7 atk. k.), Ruikis 14, Mažutis 12, Pauliukėnas 6, Prekevičius 3, Kieža 2 (Čepulis, Mykolaitis, Jordanas). Taiklumas: dvitaškiai 15/30 (50) ir 14/34 (41,2), tritaškiai 10/24 (41,7) ir 13/24 (54,2), baudos 12/22 (54,5) ir 14/19 (73,7). Atkovoti kamuoliai 29 ir 36, rezultatyvūs perdavimai 14 ir 13, perimti kamuoliai 6 ir 6, klaidos 11 ir 15, blokuoti metimai 0 ir 2.

AEL - Liege Basket 70:64.