LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

FIBA Krepšinio čempionai

2017 05 01 17:49
Pirmąkart surengtų FIBA Krepšinio čempionų lygos varžybų stipriausia komanda tapo Tenerifės „Iberostar“. basketballcl.com nuotrauka

Pirmąkart surengtų FIBA Krepšinio čempionų lygos varžybų stipriausia komanda tapo Tenerifės „Iberostar“ su Mariumi Grigoniu.

Finale Tenerifės ekipa 63:59 (16:12, 18:19, 17:15, 12:13) nugalėjo Bandirmos klubą „Banvit“, kurio garbę gina Gediminas Orelikas.

M. Grigonis per 28 minutes pelnė 18 taškų. Jis tapo rezultatyviausiu ir naudingiausiu nugalėtojų žaidėju. Gynėjui buvo įteiktas finalo ketverto turnyro naudingiausio žaidėjo apdovanojimas. G. Orelikas per 38 minutes pelnė 13 taškų. Iš 9 mestų tritaškių jis pataikė tik vieną.