Finale - aštuntos

2013 07 12 6:00
Sonata Tamošaitytė. Reuters/Scanpix nuotrauka

Tatarstano Respublikos sostinėje Kazanėje vykstančioje universiadoje per tris pirmąsias dienas šešis medalius iškovoję Lietuvos studentai pritilo.

Užvakar dėl apdovanojimų kovoję mūsų sportininkai nepateko tarp prizininkų. Trečiadienio vakarą Vaida Žūsinaitė lengvosios atletikos varžybų 3000 m kliūtinio bėgimo distancijoje per finalą užėmė 8 vietą – 10:04,37. Lietuvos bėgikė pagerino asmeninį sezono rezultatą ir aplenkė dvi varžoves. Aukso medalį iškovojo universiadų rekordą pagerinusi rusė Julija Zaripova (9:28,00). Sonata Tamošaitytė 100 m barjerinio bėgimo rungties finale finišavo paskutinė, aštunta. Sonatos laikas - 13,35 sek., ji pagerino asmeninį sezono rezultatą. Čempione tapo universiadų rekordą pagerinusi amerikietė Vashti Thomas (12,61 sek.). Plaukikas Giedrius Titenis nepateko į 100 m krūtine rungties finalą, užvakar vakare antrajame pusfinalyje jis distanciją įveikė per 1:01,26 ir finišavo penktas, o bendroje įskaitoje tarp 16 pusfinalio dalyvių liko devintas. Nuo finalo aštuntuko Giedrių skyrė vos 0,01 sekundės.