Finišo tiesioji

2012 04 24 7:42

Garliavoje vykusiose antrosiose Lietuvos moterų rankinio lygos pusfinalio rungtynėse Kauno rajono komanda "Garliava-SM" po pratęsimo 34:33 (29:29, 15:16) nugalėjo titulą gynusias Vilniaus "Eastcon AG-Vilniaus kolegijos" rankininkes ir, laimėjusios seriją 2:0, įsiveržė į finalą.

"Šios rungtynės buvo nepaprastai svarbios abiem ekipoms, galbūt dėl to rezultatas nuolat svyravo tai į vienos, tai į kitos komandos pusę. Tačiau sėkmingiausios mums buvo pirmojo kėlinio pabaiga ir antrojo bei pratęsimo pirmojo kėlinių pradžia. Tai padėjo mums nugalėti pajėgias varžoves", - rungtynes apibendrino klubo "Garliava-SM" komandos vadovas buvęs rankininkas Kęstutis Povilaitis.

10 įvarčių nugalėtojoms pelnė Indrė Mockevičiūtė, 7 - Daiva Būtėnaitė, 6 - Jurgita Daugėlaitė, 4 - Diana Šatkauskaitė.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Greta Kavaliauskaitė (10), Monika Perlibaitė (9), Edita Kairytė (5) ir Žydrūnė Skendelytė (4 įv.).

"Pirmojo kėlinio viduryje ir paskui, kai mūsiškės atsiliko 5-6 įvarčiais, merginas lemiamai kovai pakėlė Jurgita Daugėlaitė, ryžtingais prasiveržimais ėmusi taranuoti vilniečių gynybą.

Ji individualiais veiksmais pelnė tris įvarčius ir uždirbo kelis labai svarbius septynių metrų baudinius. Po kovingų Jurgitos veiksmų komanda atsitiesė, galiausiai nugalėjome ir iškopėme į didįjį čempionato finalą", - taip pergalę apibūdino nugalėtojų kolektyvo vyriausioji trenerė Rita Urnikienė.

Kauno rajono komandos varžovės finale bus Kauno "ACME-Žalgiris" rankininkės. Finalo serija prasidės gegužės 5 dieną. Dėl bronzos medalių susikaus Panevėžio KKSC ir Vilniaus "Eastcon AG-Vilniaus kolegijos" ekipos.