G. Titenio triumfas

2014 08 23 18:57
G. Titenis Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Europos plaukimo čempionate triumfavo Giedrius Titenis. Vyrų 50 m plaukimo krūtine finale jis užėmė antrą vietą ir prie dviejų jau turėtų bronzos apdovanojimų pridėjo sidabro medalį. Finale Giedrius distanciją įveikė per 27,34 sek. ir dar kartą pagerino Lietuvos rekordą.

Čempionu tapo britas Adamas Peaty. Jo rezultatas - 27,00 sek. Bronzos medalis atiteko Slovėnijos plaukikui Damirui Dugonjicui (27,48 sek.). G. Titenis 50 m gerino Lietuvos rekordą (27,39 sek.) ir į finalą pateko trečias. Jis antrame pusfinalio plaukime nusileido tik naują pasaulio rekordą užfiksavusiam britui A. Peaty (26,62 sek.), o pirmajame už jį greitesnis buvo serbas Čaba Siladji (27,33 sek.).

D. Rapšys Europos plaukimo čempionate - penktas

Šeštadienį vyrų 200 metrų plaukimo nugara rungties finale plaukė 19-metis Danas Rapšys. Lietuvis distanciją įveikė per 1:57,68 min. ir užėmė penktą vietą.

Europos čempionu tapo Lenkijos plaukikas Radoslawas Kaweckis (1:56,02 min.). Sidabro medalį pelnė Vokietijos atstovas Christianas Dieneris (1:57,16 min.), bronzą - Vengrijos sportininkas Gaborui Balogui (1:57,42 min.).

Pusfinalyje D. Rapšys 200 metrų nugara įveikė per 1:58,21 min. ir pasidalino 5-6 vietas su identišką laiką parodžiusiu vokiečiu Janu-Philipu Glania.

Geriausiai pusfinalyje sekėsi R. Kaweckiui (1:57,35 min.) ir vengrams Peteriui Bernekui (1:57,41 min.) bei G. Balogui (1:57,97 min.).