G.Titenis įvykdė olimpinį B lygio normatyvą

2008 03 21 0:00

Olandijoje vykstančių Europos plaukimo čempionato kvalifikacinių varžybų olimpinį B lygio normatyvą 200 m nuotolyje krūtine ketvirtadienį įvykdė Giedrius Titenis, o Vytautas Janušaitis vakar vakare kovojo dėl medalio 200 m rungtyje kompleksiniu būdu.

G.Titenis 200 m krūtine įveikė per 2:16,80 ir užėmė 27-ąją vietą tarp 39 atletų. Iki pusfinalio lietuviui pritrūko 1,52 sekundės.

Vakar vakare Vytautas Janušaitis kovojo dėl Europos čempionato medalio. Užvakar vakare tarp 16 pusfinalio dalyvių Vytauto rezultatas mėgstamiausioje distancijoje 2:00,77 (antroji vieta). Lietuvį aplenkė Senojo žemyno rekordininkas ir nugalėtojo titulą šioje rungtyje ginantis vengras Laszlo Csehas, pasiekęs Europos pirmenybių rekordą (1:58,17).

Ketvirtadienį kvalifikacinėse 200 m nuotolio peteliške varžybose tarp autsaiderių liko Paulius Andrijauskas ir Deividas Čepulis.

Trečiadienį užfiksuoti ir du Senojo žemyno rekordai. Aukso medalį vyrų 50 m rungtyje peteliške iškovojęs serbas Miloradas Kavičius distanciją įveikė per 23,11 sekundės. Tai naujas Europos rekordas. Antrojo rekordo autoriumi trečiadienį tapo vyrų 100 m rungtį krūtine laimėjęs norvegas Alexanderis Dale'as Oenas - 59,76 sekundės.

Jis pagerino nuo 2001 metų rusui Romanui Sludnovui (59,94 sek.) priklausiusį Europos rekordą.