Galutinėje įskaitoje mūsų olimpietė - dešimta

2014 01 20 12:24
Scanpix nuotrauka

Vokietijoje pasibaigusiame Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate Lietuvos olimpietė Agnė Sereikaitė 1000 m distancijoje užėmė 12 vietą, o galutinėje įskaitoje tarp 35 dalyvių buvo dešimta.

1000 m nuotolio lenktynių atrankos varžybose Agnė antrame čiuožime sugaišo 1:34,687 ir, užėmusi antrąją vietą, pateko į ketvirtfinalį. Ten ketvirtame čiuožime tenkinosi trečiąja pozicija - 1:30,625.

Šioje rungtyje Europos čempionės titulą iškovojo britė Elise Christie (1:30,489), sidabrą pelnė olandė Jorien Ter Mors (1:30,557), ši čiuožėja triumfavo 1500 m distancijoje, o sprinte (500 m) jai atiteko bronza. 1000 m distancijoje bronzine prizininke tapo rusė Tatjana Borodulina (1:30,650).

Primename, jog A.Sereikaitė lenktyniaudama 1500 m distancijoje užėmė keturioliktąją vietą, o 500 m sprinto rungtyje ji buvo septinta.