Geriausiai sekėsi J.Kinderiui

2011 03 02 0:00

Šalies šiuolaikinės penkiakovės meistrai naująjį sezoną pradėjo pasaulio taurės varžybose.

JAV mieste Palm Springse buvo surengtas pirmasis pasaulio taurės varžybų etapas, kuriame dalyvavo tik Lietuvos vyrai. Geriausias praėjusių metų šalies penkiakovininkas Justinas Kinderis surinko 5504 taškus ir tarp 36 finalininkų buvo tryliktas. Fechtavimosi rungtyje Justinas buvo 22-as (784 tšk.), plaukimo - 24-as (1240), jojimo -pirmas (1200), o bėgimo ir šaudymo rungtyje - 12-as (2280).

Edvinas Krungolcas surinko 5428 taškus ir užėmė 17 vietą, Tomas Makarovas - 27-ąją (5292 tšk.).

Aukso medalį pelnė ukrainietis Pavlas Tymoščenka, jo sąskaitoje 5740 taškų. Sidabrą iškovojo 2009-ųjų pasaulio čempionas Adamas Marosi (5720 tšk.) iš Vengrijos, bronzą - baltarusis Michailas Chajanovskis (5596).

Moterų varžybų nugalėtoja tapo prancūzė Amelie Caze (5284 tšk.), aplenkusi prizininkėmis tapusias Mhairi Spence (5208) iš Didžiosios Britanijos ir Leną Schoneborn (5192) iš Vokietijos.

Antrasis pasaulio taurės etapas vyks balandžio 14-17 dienomis Sardinijoje (Italija).