Geriausios komandos

2012 05 02 6:00

Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre, surengtose 2011-2012-ųjų sezono Lietuvos komandinio stalo teniso čempionato finalinėse varžybose triumfavo Vilniaus universiteto (VU) moterys ir Mažeikių "Vijurko" vyrai.

Visus metus užtikrintai pirmavusios VU stalo tenisininkės (Ieva Venslavičiūtė, Aušra Stirbytė, Aistė Macaitė, Auksė Gecevičiūtė, trenerė - Džiuljeta Liepaitienė) finaliniame ture nugalėjo Mažeikių "Vijurko" ir Klaipėdos "Etnos" sportininkes ir iškovojo aukso medalius. Sidabru pasidabino "Vijurko" merginos, bronza - "Etnos" stalo tenisininkės.

Vyrų varžybas laimėjo Mažeikių "Vijurko" pirmoji komanda (Marius Bučys, Vilius Vasaris, Matas Vilkas, Algirdas Sriubas, treneris - Raimondas Jackevičius), finaliniame ture įveikusi atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas užėmusias Vilkaviškio "Ryto" ir Kauno "Ricoh-JSO-Topso".