Gero žaidimo apmaudus rezultatas

2008 11 25 0:00
Lietuvos (geltoni marškinėliai) ir Estijos futbolininkų grumtynės vyko žiemiškame fone.

Lietuvos futbolo rinktinė sezono pabaigoje pergalių neiškovojo, tačiau ir pralaimėjimų nepatyrė. Praėjusią savaitę sužaidę su Moldova 1:1, lietuviai tokiu pačiu rezultatu savaitgalį baigė mačą ir su turnyro šeimininkais estais.

Kuresarės mieste vykusiame mače, Lietuvos rinktinės treneris Jose Couceiro vėl eksperimentavo aikštėje - šį kartą debiutavo Armantas Vitkauskas, Vaidas Slavickas, Laurynas Rimavičius, be to, po ilgos pertraukos žaidė Tomas Mikuckis ir Valdas Trakys.

Prie žiemiškų sąlygų aikštėje greičiau prisitaikė šeimininkai - jie jau 6 min. įsiveržė į priekį, kai nuo Sanderio Puri rikošetu atšokęs kamuolys įskriejo į vartus.

Lietuviams prireikė pusės valandos, kol išlygino rezultatą. 35-ą minutę gavęs bendraklubio iš Panevėžio "Ekrano" Valdo Trakio perdavimą, Vitalijus Kavaliauskas taikliai smūgiavo iš 20 m atstumo.

Po pertraukos įvarčių nebebuvo, nors daugiau atakavo Lietuvos futbolininkai.

"Mes stengėmės žaisti, laikyti kamuolį, o estai daug dėmesio skyrė gynybai, todėl buvo sunku. Galutinis rezultatas apmaudus, nes Lietuva žaidė geriau", - po rungtynių kalbėjo J.Couceiro. Portugalas pažymėjo, kad netradicinės sudėties rinktinė atrodė pakankamai neblogai, ir nauji žaidėjai sugebėjo pritapti komandoje.

Lietuvos rinktinė šia dvikova baigė 2008 m. sezoną. Kitą kartą ji žais vasario mėnesį, kai draugiškose rungtynėse greičiausiai susitiks su Slovakija. Vėliau lietuvių lauks du pasaulio čempionato atrankos varžybų mačai su Prancūzija kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje.

Estija - Lietuva 1:1 (1:1). S.Puri (6); V.Kavaliauskas (35).

Lietuvos rinktinės sudėtis: A.Vitkauskas, V.Slavickas (46' G.Paulauskas), I.Zelmikas, L.Rimavičius, T.Mikuckis, D.Šernas (75' V.Lukša), M.Savėnas (63' T.Tamošauskas), D.Miceika (63' M.Panka), K.Ivaškevičius, V.Kavaliauskas (74' R.Beniušis), V.Trakys.