Gimtadienio dovana – bronzos medalis!

2016 08 18 15:50
Aurimas Lankas (kairėje) ir Edvinas Ramanauskas. Vytauto Dranginio/LTOK nuotrauka

Olimpiados dviviečių baidarių 200 m sprinto varžybose Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas iškovojo trečiąją vietą ir laimėjo bronzos medalius.

Lietuviai tiesiausiu keliu pateko į A finalą, trečiadienį laimėję kvalifikacinį plaukimą. Finale A. Lankas ir E. Ramanauskas finišavo treti per 32,382 sek, vos 0,030 sek. aplenkę vengrus Sandorį Totką bei Peterį Molnarą.

Šiandien, rugpjūčio 18-ąją, E. Ramanauskui sukanka 31-eri, tad irkluotojas sau įteikė puikią dovaną. A. Lankui – 30 metų.

Šiose varžybose auksą iškovojo ispanai Saulis Craviotto ir Cristianas Toro (32,075), aplenkę britus Liamą Heathą bei Joną Schofieldą (32,368).