HC Garliava SM-CASCADA - SM Tauras-Vilniaus kolegija 33:37

2014 04 12 15:48
en.wikipedia.org nuotrauka

Antroji Lietuvos moterų rankinio čempionato pusfinalio kova tarp Kauno rajono HC “Garliava SM-CASCADA” ir Vilniaus SM “Tauras-Vilniaus kolegija” komandų žadėjo nemažiau atkaklų susitikimą nei prieš savaitę vykęs sostinėje.

Tuomet dviems įvarčiais pranašesnės buvo viešnios Garliavos rankininkės, todėl dabar vilnietės degė noru atsirevanšuoti, juolab jos sezono metu ir anksčiau yra nekartą įrodžiusios savo persvarą prieš varžoves jų aikštelėje. Taig,,spėjimas pasitvirtino ir normalus rungtynių laikas neišaiškino nugalėtojo, jos baigėsi lygiosiomis 31:31(19:15), todėl teko pratęsti dvikovą - du kėlinukus po penkias minutes. Pratęsimą geriau sužaidė vilnietės ir iškovojo pergalę rezultatu 33:37. Todėl kovoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

Šeimininkių komandoje taiklumu pasižymėjo Diana Šatkauskaitė, pelniusi 14 įvarčių, 5 kartus pataikė Daiva Būtėnaitė, po 4 – Jurgita Daugėlaitė ir Reda Rokutė.

Vilniečių gretose rezultatyviai rungtyniavo Inesa Verbovik, atlikusi 13 tikslių metimų, 9 įvarčius pelnė Greta Kavaliauskaitė, 5 – Ramunė Silko.

“Dvikovą geriau pradėjo šeimininkės Garliavos rankininkės, kurios pirmavo 3-5 įvarčiais, tačiau kuo toliau tuo labiau slobo jų atakos, o vilnietės pamažu atgavo pusiausvyrą bei baigė susitikimą lygiosiomis – 21:21. Per pratęsimą vilnietės tuoj pat įgijo keturių įvarčių persvarą ir lyg ant sparnų nuskubėjo į pergalę, laimėdamos antrąjį susitikimą keturių įvarčių pranašumu”,- po rungtynių sakė rungtynių inspektorius Romas Sindaras.

HC Garliava SM-CASCADA - SM Tauras-Vilniaus kolegija 33:37(21:21)(19:15)

Teisėjai: G. Šniurevičius – L. Mykolaitis

Inspektorius: R. Sindaras

Įvarčiai: Diana Šatkauskaitė 14, Daiva Būtėnaitė 5, Jurgita Daugėlaitė 4, Reda Rokutė 4, Deimantė Bagdonaitė 2, Urtė Mockevičiūtė 2, Kamilė Bušaitė 2(HC Garliava SM-CASCADA);

Inesa Verbovik 13/3, Greta Kavaliauskaitė 9, Ramunė Silko 5, Eglė Burakauskaitė 4, Edita Kairytė 3, Ieva Balčiūtė 2, Gerda Trušytė 1(SM Tauras-Vilniaus kolegija).

2min.: Deimantė Bagdonaitė 2+D(su raportu), Jurgita Daugėlaitė 2, Urtė Mockevičiūtė 2, Kamilė Bušaitė 2(HC Garliava SM-CASCADA);

Greta Kavaliauskaitė 2+2+2, Gerda Trušytė 2, treneris Andriejus Perovas 2(SM Tauras-Vilniaus kolegija).

7m.: 6/6(HC Garliava SM-CASCADA); 3/3(SM Tauras-Vilniaus kolegija).

Antroji antrojo pusfinalio poros tarp Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ ir Kauno „ACME-Žalgiris“ komandų kova sekmadienį sostinėje. Joje 1:0 pirmauja kaunietės.