LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė – pasaulio jaunimo vicečempionės

Larnakoje (Kipras) vykstančiame pasaulio jaunimo iki 21 metų paplūdimio tinklinio čempionate Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė iškovojo sidabro medalius.

Sekmadienį finale penktas pagal skirstymą Lietuvos duetas lygioje 48 minučių kovoje 1:2 (19:21, 21:18, 10:15) nusileido kanadietėms Sophie Bukovec ir Tiadorai Miric (14 reitingas).

Tai buvo pirmasis ir vienintelis neįtikėtiną žaidimą demonstravusių I. Dumbauskaitės ir M. Povilaitytės pralaimėjimas šiame čempionate po aštuonių iš eilės pergalių. F pogrupyje sutriuškinę visas varžoves ir nepralaimėję nė seto, atkrintamosiose varžybose lietuvės 2:0 (21:16, 21:18) nukarūnavo 2013 m. pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempiones braziles Eduardą Santos Lisboa ir Tainą Silva Bigi (9 reitingas), 2:1 (18:21, 21:9, 16:14) įveikė ukrainietes Elizavetą Sulimą ir Dariją Udovenko (31 reitingas), o pusfinalyje – 2:1 (21:19, 22:24, 15:7) nugalėjo amerikietes Sarą Hughes ir Kelly Claes (12 reitingas).

Kipras mūsų šalies tinklininkėms yra svetinga šalis, nes būtent čia Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė iškovojo didžiausią savo karjeros pergalę – 2012 m. Larnakoje tapo pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempionėmis.