Į Europos čempionato pusfinalį pateko du Lietuvos plaukikai

2016 05 20 13:35
Danas Rapšys šį vakarą bandys prasibrauti į 200 m plaukimo nugara pusfinalį. LŽ archyvo nuotrauka

Po penktadienį Europos plaukimo čempionate Londone vykusių kvalifikacinių plaukimų į pusfinalius pateko du lietuviai – Giedrius Titenis ir Danas Rapšys.

200 m plaukimo nugara atrankoje D. Rapšio rezultatas (1 min. 58,95 sek.) buvo šeštas. Kitas mūsų šalies atstovas Gytis Stankevičius šioje rungtyje užėmė 37 vietą (2:04,84). Iš viso atrankoje kovojo 41 plaukikas. Pusfinaliai vyks šį vakarą 21.08 val.

Į pusfinalį pateko ir bronzos medalį šiose pirmenybėse iškovojęs G. Titenis. 50 m plaukdamas krūtine jis pasiekė devintą rezultatą – 27,74 sek. Greičiausias atrankoje buvo britas Adamas Peaty – 26,93 sek. Iš viso varžėsi 49 sportininkai. Pusfinalio plaukimai prasidės šį vakarą nuo 21.32 val.

200 m plaukimo peteliške atrankoje Deividas Margevičius užėmė 37 vietą. Jo laikas – 53,97 sek. Kitas lietuvis Tadas Duškinas tarp 62 dalyvių liko 47-as (54,34 sek.).

50 m nugara varžybose Ugnė Mažutaitytė užėmė 34 vietą (30 sek.). Dėl vietos pusfinalyje kovojo 42 sportininkės.