Į finalus pateko dvi iš trijų Lietuvos įgulų

2014 07 13 13:32
Čempionato organizatorių nuotrauka

Dvi iš trijų Lietuvos įgulų sekmadienį sėkmingai pasirodė 200 metrų rungties pusfinaliuose ir užsitikrino vietas pagrindiniuose Vokietijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato Vokietijoje finaluose.

Ignas Navakauskas laimėjo yrų vienviečių baidarių antrąjį pusfinalio plaukimą (36,481 sek.).

Pirmi vyrų dviviečių baidarių antrajame pusfinalio plaukime finišavo ir Aurimas Lankas su Edvinu Ramanausku (33,144 sek.).

Iš kovos dėl čempionato medalio 200 m rungtyje pasitraukė kanojininkas Tomas Gadeikis. Lietuvis pirmajame pusfinalio plaukime tarp devynių dalyvių liko ketvirtas (42,760 sek.) ir varžysis B finale.