Į stipresnę lygą

2012 04 23 7:44

Egipte surengtose "Fed Cup" - pasaulio moterų teniso komandinių pirmenybių Europos ir Afrikos zonos trečiosios grupės vienuolikos ekipų varžybų pusfinalyje lietuvės 2:1 nugalėjo Maroko rinktinę ir iškovojo vieną iš dviejų kelialapių į šios zonos antrąją lygą.

Mače su maroku Joana Eidukonytė 7:6 (7:5), 2:6, 4:6 pralaimėjo Fatimai El Allami, Lina Stančiūtė 6:1, 6:1 įveikė Fatyhą Berjanę, o viską lėmusį dvejetų susitikimą L.Stančiūtė ir Justina Mikulskytė 6:4, 7:5 laimėjo prieš F.El Allami ir Bahią Mouhtassine. Kitą kelialapį į antrąją grupę iškovojo Tuniso tenisininkės, pusfinalyje 2:1 įveikusios Airijos rinktinę.