Ignas prasibrovė į elitą

2009 09 26 0:00

Pasaulio dviračių plento čempionate Šveicarijoje sėkmingai pasirodė Lietuvos sportininkas Ignatas Konovalovas.

Vyrų atskiro starto 49,8 km asmeninėse lenktynėse lietuvis ketvirtadienį tarp 66 dviratininkų užėmė 9 vietą. 23 metų I.Konovalovas distanciją numynė per 2 val. 1 min. ir 29,62 sek. Finiše jis 3 min. bei 33,88 sek. pralaimėjo pasaulio čempionu trečią kartą tapusiam Šveicarijos dviratininkui Fabianui Cancellarai (1 val. 57 min. 55,74 sek.). 28-erių olimpinis čempionas F.Cancellara pasaulio čempionatuose asmenines atskiro starto lenktynes yra laimėjęs 2006 ir 2007 metais.

Sidabro medalis Šveicarijoje teko švedui Gustavui Larssonui (atsiliko 1 min. 27,13 sek.), o bronzą iškovojo vokietis Tony Martinas (atsiliko 2 min. 30,18 sek.).

Nuo aštuntąją vietą užėmusio legendinio Kazachstano dviratininko Aleksandro Vinokurovo I.Konovalovą skyrė 12,93 sek.