Įgyvendino svajonę

2012 05 28 8:15

"Tiesą sakant, nemėgstu gyventi planuodama. Nesuprantu, kaip žmonės viską gyvenime susiplanuoja, man tokie planai neegzistuoja. Labai svarbu sėkmingai sudalyvauti pasaulio čempionate, nes vienintelis šansas patekti į olimpiadą - gerai jame pasirodyti. Svarbiausias mano tikslas - patekti į olimpiadą", - taip šių metų pradžioje kalbėjo mažųjų dviračių kroso (BMX) sportininkė Vilma Rimšaitė.

Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinis sekretorius Antanas Taučius LŽ vakar patvirtino - sportininkės rezultatai planetos pirmenybėse padėjo pelnyti kelialapį į Londoną olimpiadą.

Birmingame (Didžioji Britanija) vykusio BMX čempionato moterų elito grupėje 29 metų V.Rimšaitė užėmė dešimtąją vietą ir iškovojo kelialapį į olimpines žaidynes. Į finalą jai nepavyko prasibrauti, nes antrame pusfinalyje šiaulietė jau po pirmojo kalniuko griuvo ir finišavo penkta. Pasaulio čempione tapo 23-ejų prancūzė Magalie Pottier, sidabras atiteko jos tautietei Evai Ailloud, o bronza - čekei Romanai Labunkovai.

Atskiro starto lenktynėse V.Rimšaitė tarp 50 dalyvių užėmė 15 vietą. Čempione tapo australė Caroline Buchanan, sidabro medalis atiteko britei Shanazei Readei, bronza - prancūzei E.Ailloud.