TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Įpusėjo atvirojo Australijos teniso čempionato vienetų varžybų pirmasis ratas

2013 01 14 16:32
Reuters/Scanpix nuotrauka

Pirmadienį prasidėjusiose atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 30 mln. Australijos dolerių, įpusėjo vienetų varžybų pirmasis ratas.

Moterų vienetų varžybų pirmajame rate penktoji raketė vokietė Angelique Kerber 6:2, 6:4 nugalėjo ukrainietę Eliną Svitoliną, vienuoliktoji pagal reitingą prancūzė Marion Bartoli 6:2, 6:4 įveikė ispanę Anabel Mediną Garrigues, keturioliktoji pagal skirstymą serbė Ana Ivanovič 6:2, 6:1 sutriuškino vengrę Melindą Czink, o penkioliktoji raketė slovakė Dominika Cibulkova 3:6, 6:0, 6:1 privertė pasiduoti korto šeimininkę Ashleigh Barty.

Kituose pasibaigusiuose mačuose pergales iškovojo bei į antrąjį moterų vienetų varžybų ratą iškopė:

Tamira Paszek (Austrija) - Stefanie Voegele (Šveicarija) 4:6, 6:4, 7:5;

Ksenija Pervak (Kazachstanas) - 32-Mona Barthel (Vokietija) 7:5, 2:6, 6:4;

Madison Keys (JAV) - Casey Dellacqua (Australija) 6:4, 7:6 (7:0);

Chan Yung-Jan (Taivanas) - Daniela Hantuchova (Slovakija) 6:1, 1:6, 6:1;

Heather Watson (D.Britanija) - Alexandra Cadantu (Rumunija) 2:6, 6:3, 6:2;

Lucie Hradečka (Čekija) - Kiki Bertens (Olandija) 6:2, 7:6 (10:8);

Stephanie Foretz Gacon (Prancūzija) - Camila Giorgi (Italija) 6:2, 6:3;

Vesna Dolonc (Serbija) - Olivia Rogowska (Australija) 5:7, 7:5, 8:6;

Zheng Jie (Kinija) - Zhang Yuxuan (Kinija) 6:1, 3:6, 6:4;

Valeria Savinych (Rusija) - Mandy Minella (Liuksemburgas) 7:6 (7:4), 6:1;

Irina Begu (Rumunija) - Arantxa Rus (Olandija) 6:4, 6:2;

Maria Joao Koehler (Portugalija) - Karin Knapp (Italija) 3:6, 6:3, 6:3.

Vyrų vienetų varžybose ketvirtoji raketė ispanas Davidas Ferreras 6:3, 6:4, 6:2 nugalėjo belgą Olivier'ą Rochusą, aštuntas pagal reitingą serbas Janko Tipsarevičius 7:6 (7:4), 7:5, 6:3 įveikė septynioliktąjį kartą pirmenybėse dalyvavusį korto šeimininką Lleytoną Hewittą, rusas Andrejus Kuznecovas kiek netikėtai 7:6 (7:3), 6:1, 6:1 privertė pasiduoti vienuoliktąjį pagal skirstymą argentinietį Juaną Monaco, o dvidešimtoji raketė amerikietis Samas Querrey'is iš tolesnės kovos eliminavo Ispanijos tenisininką Danielį Munozą - 6:7 (2:7), 6:4, 6:2, 6:4.

Kituose pirmadienį įvykusiuose vyrų vienetų pirmojo rato mačuose sėkmė lydėjo šiuos tenisininkus:

Marcos Baghdatis (Kipras) - Albert Ramos (Ispanija) 6:7 (0:7), 7:6 (7:4), 6:4, 3:6, 6:3;

Kevin Anderson (PAR) - Paolo Lorenzi (Italija) 3:6, 7:6 (7:3), 6:3, 6:4;

Radek Štepanek (Čekija) - Viktor Troicki (Serbija) 5:7, 4:6, 6:3, 6:3, 7:5;

Tatsuma Ito (Japonija) - John Millman (Australija) 6:4, 6:4, 3:6, 0:6, 7:5;

Roberto Bautista (Ispanija) - Fabio Fognini (Italija) 6:0, 2:6, 6:4, 3:6, 6:1;

Jerzy Janowicz (Lenkija) - Simone Bolelli (Italija) 7:5, 6:4, 6:3;

Lukaš Lacko (Slovakija) - Gilles Muller (Liuksemburgas) 6:2, 6:4, 7:6 (7:3);

Feliciano Lopez (Ispanija) - Arnau Brugues (Ispanija) 6:3, 6:2, 6:4;

Brian Baker (JAV) - Alex Bogomolov (Rusija) 7:6 (7:4), 6:3, 6:7 (0:7), 3:6, 6:2;

Michail Južnyj (Rusija) - Matthew Ebden (Australija) 4:6, 6:7 (0:7), 6:2, 7:6 (7:4), 6:3;

Tim Smyczek (JAV) - Ivo Karlovič (Kroatija) 6:4, 7:6 (7:5), 7:5;

Somdev Devvarman (Indija) - Bjoern Phau (Vokietija) 6:3, 6:2, 6:3.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"