Ir vėl auksas!

2011 08 17 0:00
Plaukikas G.Titenis jau dukart lipo ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio.
LŽ archyvo nuotrauka

Antrą aukso medalį pasaulio studentų vasaros universiados Kinijoje plaukimo varžybose iškovojo Giedrius Titenis.

Antradienį finale G.Titenis 100 m krūtine nuplaukė per 1 minutę 0,39 sekundės ir 0,32 sek. aplenkė antrojoje vietoje likusį Glenną Snydersą (1:00,71) iš Naujosios Zelandijos. Šie plaukikai sekmadienį abu pasidabino aukso medaliais dvigubai ilgesnėje distancijoje.

Bronzos medalį 100 m krūtine finale iškovojo brazilas Joao Gomesas Junioras (nuo lietuvio atsiliko 0,39 sekundės).

Kitas vakar finale startavęs Lietuvos plaukikas Mindaugas Sadauskas 100 m laisvuoju stiliumi įveikė per 50,14 sek. ir liko aštuntas.

Sėkmingai dviračių treko varžybose startavo dusyk universiadų rekordą per keturias valandas pagerinusi ir į finalą patekusi Vilija Sereikaitė. Lietuvė iš pradžių 3 km asmeninių persekiojimo lenktynių kvalifikacijoje nuotolį numynė per 3 min. 37,807 sek. ir pateko į antrąjį varžybų etapą. Čia Vilija sugaišo 3 min. 37,683 sek. ir, nugalėjusi japonę Minami Uwano, pateko į finalą.

Sėkmingai kvalifikacijoje startavo ir penktąją vietą tarp 15 dalyvių užėmė Aušrinė Trebaitė (3:48,455). Antrajame etape ji pedalus mynė dar greičiau - 3:45,788 - tačiau, pralaimėjusi ukrainietei Lesiai Kalitovskajai (3:38,505), pasitraukė iš varžybų.

Vaikinų krepšinio turnyre trečią pergalę iš eilės iškovojo Vitoldo Masalskio vadovaujama Lietuvos rinktinė. Antradienį lietuviai per C grupės rungtynes 88:79 (17:25, 18:21, 18:17, 35:16) įveikė trečiąją nesėkmę patyrusius Naujosios Zelandijos studentus.