Irkluotojams - auksas

2013 07 28 19:05
Pasaulio jaunimo irklavimo čempionai (iš kairės) D.Jančionis ir A.Adomavičius.  Alfredo Pliadžio nuotrauka

Lince (Austrija) surengtose pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo pirmenybėse aukso medalius iškovojo Lietuvos duetas Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius.

Sekmadienį Dominykas ir Aurimas laimėjo vaikinų porinių dviviečių valčių rungties finalą. Lietuviai 2000 m distanciją įveikė per 6:26,39. Sidabro medaliai įteikti čekams Michalui Pločekui ir Janui Andrlei (6:28,04), bronzos – ispanams Pau Franquetui Monfortui ir Rubenui Padillai Camarai (6:28,37).

Vienviete valtimi finale plaukdamas lietuvis Rolandas Maščinskas 2000 m distanciją įveikė penktas - 7:01,13. Auksą šioje rungtyje iškovojo Vokietijos atstovas Hubertas Trzybinskis - 6:49, 17, sidabrą - belgas Hannesas Obreno (6:50,70), bronzą - italas Francesco Cardaioli (6:52,94).